HAKKIMIZDA

Yeterli bilgi, tecrübe ve donanıma sahip 30 yılı aşkın süredir her yıl binlerce yolcumuza, işçimize, şirket sahiplerimize, iş adamlarımız ve yatırımcılarımıza güvenli ve en hızlı şekilde vize hizmeti vermenin gururunu yaşamaktayız.

1983 yılında kurulan Salih Tercüme & Müşavirlik, birçok yerli ve yabancı firmaya  müşavirlik, danışmanlık ve tercüme hizmetlerini sunmaktadır. 1983 yılından bu yana, alanında en kaliteli ve güvenilir olmanın verdiği gururla hizmete devam etmektedir.

Kuruluşundan bu yana Suudi Arabistan vize hizmeti, işçi, aile ziyaret vizeleri, ticari vizeler, çalışma vizeleri, görev vizeleri, öğrenci vizelerinin takibi, tercüme, müşavirlik ve danışmanlık hizmeti veren, ayrıca Suudi Arabistan, Cezayir, Mısır ve Dubai ülkelerinin tüm ticari vizelerinin transitlerini alıp tasdik, diploma ve fatura menşei tasdik işlemlerini de yapmaktadır. Salih Tercüme & Müşavirlik, gerekli deneyim ve tecrübeye sahip kadrosu ile müşterilerinin yanında olup konsolosluk ve vize işlemlerinde yardımcı görev üstlenmektedir.

Yeterli bilgi, tecrübe ve donanıma sahip, 30 yılı aşkın süredir her yıl binlerce yolcusuna, işçisine, şirket sahiplerie, iş adamları ve yatırımcılara güvenli ve en hızlı şekilde vize hizmeti vermenin gururunu yaşayan Salih Tercüme ve Müşavirlik, vize başvuruları için gereken özeni gösterek müşterilerinin gereksiz zaman kaybına, stres ve yorgunluğa yol açan birçok formaliteden kurtarmak için uzun yılların vermiş olduğu tecrübesi, güvenilirliği, dürüstlüğü ve çalışkanlığıyla işlemlerini en kısa zamanda sonuçlandırmayı ilke edinmiştir.

En temel hedefi müşteri memnuniyeti olup, bu hedeften sapmamaktır. Bu bilinci bünyesinde yaşatarak çalışmalarına devam etmektedir.

ÜST